Logo
Wydrukuj tę stronę
Bramy segmentowe WIŚNIOWSKI

Bramy segmentowe WIŚNIOWSKI

Komfortowe bramy otwierane pionowo w górę. Rozwiązanie to pozwala na parkowanie samochodu bezpośrednio przed bramą. Idealne rozwiązanie dla ocieplanych garaży dzięki doskonałej izolacji termicznej. Bramy dostępne w wersji ręcznej lub z dodatkowym automatem elektrycznym.

Dzięki zabezpieczeniom antykorozyjnym płaszcza bramy oraz elementom konstrukcyjnym wykonanym ze stali ocynkowanej zakup bramy segmentowe] WIŚNIOWSKI to inwestycja na lata.

Dzięki bramie segmentowej w Twoim ogrzewanym garażu na stałe zagości ciepło. Grube, 40 mm stalowe panele wypełnione beztlenową pianka poliuretanowa oraz systemem uszczelnień na
całym obwodzie bramy gwarantując najlepsza izolację termiczna.

Możesz zatrzymać samochód bezpośrednio przed bramą, otworzyć ją i wygodnie wjechać do garażu. Brama segmentowa otwiera się pionowo do góry i nie zajmuje miejsca na podjeździe. To ważna zaleta zwłaszcza, gdy wjazd znajduje się przy ruchliwej ulicy. Bramę możesz zamontować w bardzo niskich garażach, o nadprożu już od 100 mm.

Bez większego wysiłku, lekko i wygodnie możesz otworzyć i zamknąć bramę ręcznie. Odpowiednio dobrany układ sprężyn i łożyskowane rolki jezdne minimalizują efekt tarcia - zapewniają komfort obsługi. Bramy segmentowe dostępne są również w wersji automatycznej, dzięki czemu można ie uruchamiać przy użyciu pilota zdalnego sterowania nie wysiadając z samochodu.

Bramy segmentowe WIŚNIOWSKI
1 / 9

Każdy dom jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Bramę garażową WIŚNIOWSKI łatwo dopasujesz do stolarki i elewacji budynku. Różnorodność wzorów i kolorów daje wiele możliwości wyboru, zgodnie z koncepcją domu i jego otoczenia. Kształt otworu może być dowolnie zaprojektowany: kwadratowy, ścięty na krawędziach, łukowy lub zaokrąglony. Brama segmentowa pasuje zawsze do każdego z nich.

Ocena klientów

7Ogółem4Wzornictwo7Kolorystyka9Funkcjonalność10Zastosowanie6Cena

Pobierz załącznik:

Korzystanie z witryny oznacza akceptację Polityki Cookies.
Materiały zgromadzone na tej witrynie nie mogą być reprodukowane, rozpowszechniane, przekazywane, buforowane lub wykorzystywane w inny sposób bez uprzedniej pisemnej zgody STA Rzeszów.