Logo
Wydrukuj tę stronę
Bramy roletowe WIŚNIOWSKI

Bramy roletowe WIŚNIOWSKI

Wszystkie bramy roletowe wyposażone są w standardzie w napęd. Kurtyna bramy nawija się na wał nawojowy schowany w skrzynce, dzięki czemu można zaoszczędzić przestrzeń pod sufitem.

Otwieranie i zamykanie bramy za pomocą nadajnika zapewnia komfort użytkowania niezależnie od warunków pogodowych. Profile bramy roletowej wykonane są ze szczególną dbałością o detale. Poddane procesowi kontroli gwarantują produkt o wyjątkowych walorach estetycznych.

Podstawową zaletą jest oszczędność miejsca w garażu i na podjeździe. Kurtyna bramy nawija się na wał do skrzynki, dzięki czemu można zaoszczędzić przestrzeń pod sufitem.

Pionowe prowadzenie kurtyny umożliwia zatrzymanie samochodu bezpośrednio przed, jak i za bramą. To dobre rozwiązanie szczególnie dla garaży o małych gabarytach i krótkim podjeździe.

Bramy roletowe WIŚNIOWSKI
1 / 4

Nie możesz przewidzieć wszystkiego, dlatego brama z napędem jest właściwym rozwiązaniem. Ochronę użytkowania gwarantują: fotokomórki, hamulec bezpieczeństwa oraz krawędziowa listwa bezpieczeństwa - dzięki takim mechanizmom praca bramy jest bezpieczna. Potwierdza to znak CE.

Teraz zaoszczędzoną przestrzeń pod sufitem możesz zaaranżować tak jak chcesz: zamontować oświetlenie, zawiesić narty oraz bagażnik samochodowy. Doświetlenie wnętrza i oszczędność energii w ciemnym pomieszczeniu (np. w garażu bez okien) można uzyskać montując w bramie profile z przeszkleniami. Dolna uszczelka komorowa, uszczelki szczotkowe w prowadnicach oraz uszczelka przykręcona do nadproża gwarantują dobrą izolację.

Ocena klientów

6Ogółem3Wzornictwo4Kolorystyka10Funkcjonalność10Zastosowanie3Cena

Pobierz załącznik:

Korzystanie z witryny oznacza akceptację Polityki Cookies.
Materiały zgromadzone na tej witrynie nie mogą być reprodukowane, rozpowszechniane, przekazywane, buforowane lub wykorzystywane w inny sposób bez uprzedniej pisemnej zgody STA Rzeszów.