Logo
Wydrukuj tę stronę
Bramy przemysłowe segmentowe Novoferm

Bramy przemysłowe segmentowe Novoferm

Wszystkie bramy przemysłowe i ustugi Novoferm powstały w istotnej części dzięki użytkownikom i dla nich. To efekt długoletniej współpracy z niemal wszystkimi gałęziami przemysłu w Europie.

W przypadku bram przemystowych najważniejszy jest własciwy wybór marki, typu i modelu. Dobrze wybrane produkty mogą wpłynąć na optymalizację procesów logistycznych i obniżenie kosztów. Bramy segmentowe sa najczęstszym rozwiązaniem służącym do zamknięcia otworu budynku przemysłowego. Nadają każdemu zakładowi atrakcyjny wygląd, stanowią solidne zamknięcie, posiadają wysokie wartości współczynników termoizolacji, a także zapewniają bezpieczną i przyjazną obstugę.

Bramy przemysłowe segmentowe Novoferm
1 / 4

Parki przemysłowe

Osoby odwiedzające park przemysłowy są często mile zaskoczone architekturą budynkow. Nie tylko funkcjonalność i efektywność determinują wygląd zewnętrzny obiektów przemysłowych. Częściej regułą niż wyjątkiem jest specjalna architektura i zastosowanie ekskluzywnych materiałów. Dlatego chętniej stosuje sie określenie park przemysłowy niz teren przemysłowy! Gminy stawiają dodatkowe wymogi dotyczące estetyki, ponieważ parki przemysłowe nierzadko sasiadują z osiedlami mieszkaniowymi. Temu trendowi znakomicie odpowiada nowa Linia bram segmentowych Novoferm. Dają one nowoczesnemu architektowi możliwosci i środki do uczynienia czegoś specjalnego.

Budynki użytkowe

Bramy segmentowe firmy Novoferm stosuje się też w budynkach użytkowych. Można je spotkać w budynkach straży pożarnej, salonach wystawowych, warsztatach samochodowych, zajezdniach autobusowych i centrach dystrybucyjnych. W zależnosci od zastosowania i funkcji znajdującego się za bramą pomieszczenia, można wybrać bramę z pełnym blatem, dobrze izolowaną Lub w całości przeszkloną, gdy ważne jest maksymalne doświetlenie pomieszczenia.

Pobierz załącznik:

Korzystanie z witryny oznacza akceptację Polityki Cookies.
Materiały zgromadzone na tej witrynie nie mogą być reprodukowane, rozpowszechniane, przekazywane, buforowane lub wykorzystywane w inny sposób bez uprzedniej pisemnej zgody STA Rzeszów.