Bramy segmentowe Novoferm

Bramy segmentowe są wyjątkowo atrakcyjne, jeżeli chodzi o design: wysoka jakość materiału, najwyższej jakości proces produkcji i szeroka gama dodatkowego wyposażenia nadaje indywidualny wygląd każdej bramie - tak, żeby zachować architekturę domu i jednocześnie odpowiadać gustom.

Brama segmentowa z napędem elektrycznym nie zmniejsza wysokości przejazdu. Po wymianie bramy dwuskrzydłowej na brame segmentowa przejazd bedzie jeszcze szerszy, poniewaz brama segmentowa jest montowana za otworem. Segmenty bramy są wsuwane pod strop w taki sposob, że praktycznie nie zabierają miejsca, a w garażu zostaje więcej wolnej przestrzeni.

{SLIDESHOW}

interval=0

directory=Oferta/novoferm/bramy_garazowe/segmentowe/

novoferm_segmentowe_960x400_1.jpg=Lorem ipsum dolor sit amet.

novoferm_segmentowe_960x400_3.jpg=Maecenas malesuada elit lectus felis.

novoferm_segmentowe_960x400_4.jpg=Maecenas malesuada elit lectus felis.

novoferm_segmentowe_960x400_5.jpg=Maecenas malesuada elit lectus felis.

novoferm_segmentowe_960x400_6.jpg=Maecenas malesuada elit lectus felis.

{/SLIDESHOW}

Za bramą firmy Novoferm kryje się nie tylko samochód, ale także lata doświadczenia i badań jednego z najlepszych producentów na rynku europejskim.

  • Dwuwarstwowe bramy garażowe z panelami warstwowymi typu "sandwich" wykonane z ocynkowanej stali to doskonałe bramy izolacyjne do garaży pojedynczych do 3 metrów szerokości. Brama zajmuje minimum miejsca i nie jest wysoka, więc ten model bram garażowych nadaje się idealnie do renowacji.
  • Obustronne zabezpieczenie przeciwko skutkom pęknięciom sprężyn oraz ocynkowane sprężyny skrętne sprawiają, że bramę zawsze otwiera i zamyka się lekko, nawet ręcznie. Cała konstrukcja spełnia najnowsze europejskie standardy bezpieczeństwa (normy EN).
  • Podkład powlekany na stronie zewnętrznej dostępny jest w kolorze standardowej bieli zbliżonym do RAL 9016. Jeśli zainteresowani jesteście Państwo idealnym dopasowaniem bramy do koloru budynku, to możecie Państwo wybrać go z niemal wszystkich odcieni kolorów palety RAL. Podobnie jak w przypadku bram garażowych NovoPort® ze standardowym napędem zintegrowanym, model iso 45 jest gwarancją najwyższego bezpieczeństwa, wygody eksploatacji oraz trwałości.

Ocena klientów

{REVIEW}

label=Ogółem

decimal=0

max=10

Wzornictwo=4

Kolorystyka=7

Funkcjonalność=9

Zastosowanie=10

Cena=6

{/REVIEW}

Pobierz załącznik: