Bramy roletowe WIŚNIOWSKI

Wszystkie bramy roletowe wyposażone są w standardzie w napęd. Kurtyna bramy nawija się na wał nawojowy schowany w skrzynce, dzięki czemu można zaoszczędzić przestrzeń pod sufitem.

Otwieranie i zamykanie bramy za pomocą nadajnika zapewnia komfort użytkowania niezależnie od warunków pogodowych. Profile bramy roletowej wykonane są ze szczególną dbałością o detale. Poddane procesowi kontroli gwarantują produkt o wyjątkowych walorach estetycznych.

Podstawową zaletą jest oszczędność miejsca w garażu i na podjeździe. Kurtyna bramy nawija się na wał do skrzynki, dzięki czemu można zaoszczędzić przestrzeń pod sufitem.

Pionowe prowadzenie kurtyny umożliwia zatrzymanie samochodu bezpośrednio przed, jak i za bramą. To dobre rozwiązanie szczególnie dla garaży o małych gabarytach i krótkim podjeździe.

{SLIDESHOW}

interval=0

directory=Oferta/wisniowski/bramy_garazowe/roletowe/

wisniowski_roletowe_960x400_1.jpg=Bramy roletowe WIŚNIOWSKI

wisniowski_roletowe_960x400_2.jpg=Bramy roletowe WIŚNIOWSKI

wisniowski_roletowe_960x400_3.jpg=Bramy roletowe WIŚNIOWSKI

wisniowski_roletowe_960x400_4.jpg=Bramy roletowe WIŚNIOWSKI

{/SLIDESHOW}

Nie możesz przewidzieć wszystkiego, dlatego brama z napędem jest właściwym rozwiązaniem. Ochronę użytkowania gwarantują: fotokomórki, hamulec bezpieczeństwa oraz krawędziowa listwa bezpieczeństwa - dzięki takim mechanizmom praca bramy jest bezpieczna. Potwierdza to znak CE.

Teraz zaoszczędzoną przestrzeń pod sufitem możesz zaaranżować tak jak chcesz: zamontować oświetlenie, zawiesić narty oraz bagażnik samochodowy. Doświetlenie wnętrza i oszczędność energii w ciemnym pomieszczeniu (np. w garażu bez okien) można uzyskać montując w bramie profile z przeszkleniami. Dolna uszczelka komorowa, uszczelki szczotkowe w prowadnicach oraz uszczelka przykręcona do nadproża gwarantują dobrą izolację.

Ocena klientów

{REVIEW}

label=Ogółem

decimal=0

max=10

Wzornictwo=3

Kolorystyka=4

Funkcjonalność=10

Zastosowanie=10

Cena=3

{/REVIEW}

Pobierz załącznik: