Bramy uchylne Novoferm

Czy myślisz o ulepszeniu swojego garażu? Brama uchylna Novoferm, która była testowana ponad milion razy, jest dostępna nie tylko w dużej liczbie modeli ale także w doskonałej cenie. Nieważne, czy wybierzesz bramę wykonaną ze stali czy drewna: Z produktami naszej firmy dostajesz gwarancję otrzymania niezbędnej wygody za niezwykle niską cenę.

Brama segmentowa z napędem elektrycznym nie zmniejsza wysokości przejazdu. Po wymianie bramy dwuskrzydłowej na brame segmentowa przejazd bedzie jeszcze szerszy, poniewaz brama segmentowa jest montowana za otworem. Segmenty bramy są wsuwane pod strop w taki sposob, że praktycznie nie zabierają miejsca, a w garażu zostaje więcej wolnej przestrzeni.

{SLIDESHOW}

interval=0

directory=Oferta/novoferm/bramy_garazowe/uchylne/

novoferm_uchylne_960x400_1.jpg=Lorem ipsum dolor sit amet.

novoferm_uchylne_960x400_2.jpg=Maecenas malesuada elit lectus felis.

novoferm_uchylne_960x400_3.jpg=Maecenas malesuada elit lectus felis.

novoferm_uchylne_960x400_4.jpg=Maecenas malesuada elit lectus felis.

{/SLIDESHOW}

Zalety bram uchylnych Novoferm

Novoferm, jako jeden z czołowych liderów na rynku drzwi, bram garażowych, ościeżnic i napędów, zawsze zapewnia najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz najwyższe standardy jakości. Podczas produkcji stosujemy najnowocześniejsze osiągnięcia technologii, dbając o to, aby były one przyjazne dla środowiska naturalnego, zgodnie z DIN ISO 9001czy DIN EN 13241-1.

Cicha praca bramy

Pomimo tego, że wykonane ze stali, bramy uchylne Novoferm są absolutnie ciche podczas pracy. lekkobieżne rolki jezdne z tworzywa sztucznego, w stabilnej ościeżnicy blokowej gwarantują gładki ruch i prawie bezgłośne otwieranie i zamykanie bramy.

Otwieranie i zamykanie

Specjalnie zaprojektowana dźwignia pozwala łatwo otwierać i zamykać bramę garażową- zaróno ręcznie jak i jeszcze łatwiej za pomocą napędu elektrycznego.

Maksimum niezawodność eksploatacyjna

Potrójne sprężyny naciągowe zapewniają maksimum niezawodności eksploatacyjnej z jednoczesnym zapewnieniem na odpowiednim poziomie wygody. Nawet jeżeli sprężyna jest bliska pęknięciu, nie stanie się tak, ponieważ jest mocno skręcona przy samej górze. Co więcej, wszystkie wspomniane sprężyny będą przytrzymywały bramę garażową bezpiecznie w miejscu.

Dodatkowe zabezpieczenie przeciwwłamaniowe

Niezależny od podłogi zestaw ryglujący jest absolutnym zabezpieczeniem przed niepożądaną manipulacją, ponieważ nie można go otworzyć narzędziami od zewnątrz.

Ocena klientów

{REVIEW}

label=Ogółem

decimal=0

max=10

Wzornictwo=9

Kolorystyka=8

Funkcjonalność=6

Zastosowanie=7

Cena=9

{/REVIEW}

Pobierz załącznik: