Bramy przemysłowe podwieszane przesuwne Wiśniowski

Bramy podwieszane przesuwne umożliwiają zamykanie otworów o dużej szerokości, a prosta konstrukcja czyni je uniwersalnym rozwiązaniem sprawdzającym się nawet w ekstremalnych warunkach.

Bramy przesuwne podwieszane produkowane są w szerokiej ofercie wymiarów i należą do najbardziej ekonomicznych rozwiązań. W razie konieczności doświetlenia wnętrza zamkniętego bramą podwieszaną przesuwną istnieje możliwość zastosowania okienek z podwójnej szyby akrylowej. Poziomy lub pionowy układ przeszkleń pozwoli na dopasowanie bramy do wyglądu obiektu.

{SLIDESHOW}

interval=0

directory=Oferta/wisniowski/bramy_przemyslowe/podwieszane/

wisniowski_przemyslowe_podwieszane_960x600_2.jpg=Bramy przemysłowe podwieszane Wiśniowski

wisniowski_przemyslowe_podwieszane_960x600_3.jpg=Bramy przemysłowe podwieszane Wiśniowski

wisniowski_przemyslowe_podwieszane_960x600_4.jpg=Bramy przemysłowe podwieszane Wiśniowski

{/SLIDESHOW}

Osłona szyny jezdnej to walory estetyczne oraz ochrona szyny przed działaniem opadów atmosferycznych. Rolki łożyskowane zapewniają długoletnią i cichą pracę. Poszycie bramy wykonane jest z blachy stalowej profilowanej w kształcie trapezu T–10, co zapewnia odpowiednią sztywność poszycia. Bramę w wersji z ociepleniem można zamówić w celu poprawy izolacyjności cieplnej obiektu. Kratka wentylacyjna montowana w dolnej części bramy, zapewnia utrzymanie przepływu powietrza w pomieszczeniu. Połączenia skręcane elementów prowadzących ułatwiają regulację bramy.

Brama dostępna jest w wersji jedno lub dwuskrzydłowej, w pionowym lub poziomym układzie wypełniona blachą trapezową T - 10. Można ją docieplić, zamontować drzwi przejściowe, przeszklenia lub kratki wentylacyjne.

Pobierz załącznik: